LT EN DE RU  
 
     
   

 

Apie mus


Meet&Greet - keleivių aptarnavimo paslaugas teikiantis prekinis ženklas, kurį valdo UAB "Avia Travel Services". Šiuo metu paslaugas galite užsakyti skrendant iš arba į Tarptautinį Vilniaus oro uostą.

Viskuo jau pasirūpinta! Toks yra mūsų šūkis, kuriuo vadovaujamės. Mums patinka tai, ką darome, todėl viską atliekame pozityviai ir su šypsena. Mūsų tikslas - suteikti Jums maksimalaus komforto jausmą, kuris būtų Jūsų nerūpestingos kelionės pagrindas.

Skrendate į verslo kelionę? Ar susirengėte atostogų su šeima? Kokioje situacijoje bebūtumėte, Meet&Greet yra vienas vardas, kuris pasirūpins visomis paslaugomis oro uoste bei Jums iškilusiais klausimais.

Meet&Greet buria jauną, tačiau solidžią patirtį aviacijoje turinčią komandą. Mes žinome tai, ką darome, o viską atliekame lanksčiai ir paslaugiai. Leiskite mums Jus nustebinti nemokamu gėrimu, saldumynais, spauda, maloniomis smulkmenomis ar pasirūpinti Jūsų VIP aptarnavimu, jei skubate. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės komfortu! Mes norime, kad Jūsų kelionės būtų jaukios ir malonios.